Animacja językowa na międzynarodowych spotkaniach młodzieży

logo DPJ

Szanowni Państwo,
w ubiegłych latach wzięli Państwo udział w warsztatach animacji językowej Zip-Zap w Görlitz. W tym roku chciałabym zaprosić Państwa do udziału w 3-dniowym (7.04.-9.04.2017) seminarium dla zaawansowanych „Animacja językowa na spotkaniach młodzieży Zip-Zap„.Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen zaprasza na trzydniowe warsztaty dla zaawansowanych „Animacja językowa na międzynarodowych spotkaniach młodzieży”. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do nauczycieli, animatorów oraz organizatorów dwu- bądź trójstronnych spotkań dzieci i młodzieży. Warsztaty zostaną przeprowadzone przez dwóch doświadczonych referentów Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz Fundacji Niemiecko-Rosyjskiej Wymiany Młodzieży.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 7.04.-9.04.2017 w Görlitz. Wyżywienie, nocleg oraz potrzebne materiały zostaną zapewnione przez organizatorów. Opłata za udział wynosi 40 EURO bądź 120 PLN. Na wydarzenie można się zapisać korzystając z formularza on-linegoo.gl/forms/iEJZ8afN0I79ItAd2).

Więcej informacji o warsztatach można znaleźć na stronie Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży oraz stowarzyszenia Meetingpoint.
Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Anna Caban
Projektkoordinatorin

MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN e.V.
Demianiplatz 40 | Koźlice 1
02826 Görlitz | 59-900 Zgorzelec

ligo meeting

logo_stiftung_drja_footer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *