Bezpłatne doradztwo zindywidualizowane dla organizacji pozarządowych ?Profesjonalna organizacja?

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych i Stowarzyszenie – Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych ?Tratwa” zapraszają do udziału w programie edukacyjnym ?Profesjonalna Organizacja?, skierowanym do organizacji pozarządowych w rozumieniu art. 3 ust. 2 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, zarejestrowanych w KRS, z siedzibą na terenie Dolnego Śląska.

Program skierowany jest przede wszystkim do organizacji pozarządowych, które odczuwają potrzebę zmian, nowych rozwiązań strategicznych, profesjonalnego impulsu rozwojowego oraz są gotowe do podejmowania nowych wyzwań.

Program obejmuje doradztwo zindywidualizowane oraz opiekę Tutora, który posiada doświadczenie w zarządzaniu organizacją pozarządową oraz budowaniu partnerstw wewnątrz- i międzysektorowych. W ramach programu przeprowadzona zostanie analiza mocnych i słabych stron organizacji (analiza SWOT) oraz opracowany będzie Plan Rozwoju Organizacji.

Warunkiem udziału w rozmowie kwalifikacyjnej jest dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (zapoznanie się z regulaminem) oraz kserokopii odpisu z KRS. Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia organizacji posiadających siedzibę na terenie Dolnego Śląska, w szczególności z terenów wiejskich i miast do 25 tys. mieszkańców oraz organizacji z przeważającą liczbą kobiet (tzw. ?kobiecych?).

Termin przesyłania formularzy: do 31.08.2012 r.

Wypełnione formularze (do pobrania w załączniku oraz na stronie www.inkubatorNGO.info w zakładce usługi) prosimy o przesłanie na adres: wojtek@tratwa.org lub na numer faks (71) 321 08 71. Formularz można dostarczyć również osobiście na adres Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych ?TRATWA?, ul. Henryka Probusa 9/4, 50-242 Wrocław.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Anna Bogucka, tel. 71 793 23 24, anna.bogucka@dfop.org.pl

Wojciech Staniewski, 694 567 001, wojtek@tratwa.org

Udział w Programie jest bezpłatny.

Program ?Profesjonalna organizacja? realizowany jest w ramach projektu ?Tworzenie Lokalnych inkubatorów NGO w ramach Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Formularz zgłoszeniowy: Formularz zgłoszeniowy

Regulamin: Regulamin udziału w doradztwie zindywidualizowanym w ramach programu _Profesjonalna organizacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *