III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Zgorzeleckiego

Szanowni Państwo,

mamy ogromny zaszczyt Państwa zaprosić na III Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Zgorzeleckiego, które odbędzie się 7 listopada 2013r. o godz. 10:30 w Klubie Placebo przy ul. Łużyckiej 33b w Zgorzelcu.

Tegoroczne Forum zostanie poświęcone tematyce budowy społeczeństwa obywatelskiego oraz dostępnych narzędzi partycypacji obywatelskiej. Lokalny Inkubator NGO w Zgorzelcu oraz Stowarzyszenie Interclub Femina, jako organizatorzy, dołożyli wszelkich starań, aby tegoroczne Forum uświetnili swoją obecnością niezwykli goście. Pan Tomasz Rudziński ? pomysłodawca i realizator projektu ?Nasze Miasto-Nasz Głos?, przybliży Państwu ideę swojego projektu obywatelskiego. Pani Karolina Furmańska ? doradca i trener w zakresie prawa NGO z Fundacji ?Moja Przestrzeń?, wprowadzi Państwa w tajniki narzędzi partycypacji obywatelskiej, otwierając tym samym dyskusję nad standardami współpracy lokalnych organizacji pozarządowych z urzędami.

Mamy nadzieję, że tegoroczne Forum stanie się przede wszystkim platformą dla wymiany kontaktów, doświadczeń oraz pomysłów na wypracowanie wspólnej strategii działania organizacji pozarządowych powiatu zgorzeleckiego.

                                                       Hanna Ilnicka i Patrycja Żygadło-Sałęga

  Lokalny Inkubator NGO w Zgorzelcu

Załączniki:

zaproszenie na III FOPPZ

program forum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *