IT Letni Festiwal Hochschule Zittau/Görlitz

W dniach 1 i 2 lipca 2015 roku w kampusie Hochschule Zittau/Görlitz  (Görlitz, Brückenstraße 1) odbędzie się IT-Sommerfest (IT-Letni Festiwal), na który serdecznie zapraszamy młodzież i wszystkich zainteresowanych.  Chcemy przybliżyć informacje dotyczące możliwości podjęcia studiów na kierunkach Informatyka lub Ekonomia +Informatyka. Podczas festiwalu będzie można również posmakować studenckiego życia.  

Bezpłatne dwudniowe wydarzenie ?IT-Sommerfest? ma do zaoferowania mnóstwo atrakcji, a głównym punktem programu jest przybliżenie ciekawych materiałów dotyczących możliwości podjęcia studiów w tym miejscu.

W tegorocznym rankingu CHE, najbardziej znanym i wszechstronnym rankingu wszystkich niemieckich uczelni, wydział Informatyki w Hochschule Zittau/Görlitz pod względem przydatności i czasu trwania studiów znajduje się w czołówce niemieckich uczelni.

Podczas trwania Letniego Festiwalu można uczestniczyć w warsztatach dotyczących oprogramowania App, dzięki któremu uczestnicy sami zaprogramują Chat á la WhatsApp! Jednocześnie w godzinach wieczornych, w milej atmosferze przy  grillu można wejść w kontakt ze studentami, profesorami i pracownikami wydziału informatyki.

Chętnych prosimy o zarejestrowanie na stronie

 http://www.hszg.de/f-ei/it-sommerfest.html

Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona!

Na stronie są również dostępne informacje dotyczące programu imprezy, jak również plakat wydarzenia.

Poster_IT-Sommerfest_2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *