Jak napisać wniosek w Programie „Równać Szanse” – szkolenie

We wrześniu 2012 r. w ramach Programu ?Równać Szanse? odbędą się jednodniowe sesje szkoleniowe pt. ?Jak napisać wniosek w Programie ?Równać Szanse??, których celem jest podniesienie umiejętności pozwalających zaprojektować ciekawe działania, napisać dobry wniosek o dofinansowanie i prawidłowo skonstruować budżet. Sesje poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem specjaliści w pisaniu wniosków oraz prowadzeniu projektów edukacyjnych. Chcemy aby te szkolenia pomogły Państwu w aplikowaniu o środki na działania na rzecz dzieci i młodzieży zarówno w konkursach ogłaszanych w ramach Programu ?Równać Szanse?, jak i innych programach.

 Szkolenia odbędą się:

?    8 września w Krakowie i Poznaniu,

?    15 września w Warszawie i Gdańsku,

?    22 września w Lublinie.

 Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się przy pomocy formularza znajdującego się na stronie Programu ?Równać Szanse? http://www.rownacszanse.pl/formularze/60 do 27 sierpnia 2012 r.

Potwierdzenie zakwalifikowania się na szkolenie w Krakowie i Poznaniu oraz informacje na temat miejsca szkolenia wyślemy Państwu mailem 30 sierpnia br. Potwierdzenia dla osób zakwalifikowanych na szkolenie w Warszawie, Gdańsku oraz Lublinie zostanie rozesłane 5 września br. Szkolenie zaplanowane jest w godzinach od 10.00 do 15.00.

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży pokrywa koszty szkolenia. Dojazd uczestników na szkolenia odbywa się na własny koszt. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod adresem mailowym: rownacszanse@pcyf.org.pl lub pod numerem telefonu (22) 826 10 16.

Źródło: http://www.rownacszanse.pl/aktualnosci/aktualnosc/?cid=1420

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *