Konkurs dla Animatorów Społecznych

Rusza VI edycja konkursu dla animatorów społecznych im. H. Radlińskiej. Pokażmy światu animatorów! Już teraz zgłoś osobę, która zasługuje na wyróżnienie.

Są w szkołach, klubach, bibliotekach. W metropoliach, miasteczkach, wsiach. Są niewidoczni, choć są wszędzie. Chodzą w trampkach, szpilkach i kaloszach. Chodzą dużo. Trudno ich złapać.  Zostawiają ślady, po których idą inni?

Animatorzy. Na nasze szczęście ? są.

Wiemy, że w Waszych środowiskach jest wielu ludzi, którzy ożywiają społeczności, są swojego rodzaju ?iskrą społeczną?, dzięki której możliwa jest zmiana. Koniecznie zgłoś Animatora, który Twoim zdaniem zasługuje na nasze Wyróżnienie!

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy online dostępny na stronie www.cal.org.pl zakładce animacja społeczna/Konkurs dla Animatorów Społecznych.

Pomysłodawcą Konkursu jest Centrum Aktywności Lokalnej CAL, a od pięciu lat jego współorganizatorem jest Krajowy Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego. Dotychczas odbyło się 5 edycji Konkursu, a laureatami zostało 39 animatorów z całej Polski. Innym wspólnym działaniem jest organizacja corocznych konferencji, będących okazją do spotkania środowisk zaangażowanych w animację rozwoju lokalnego w Polsce, a także ciągła współpraca edukacyjna związana z animatorami w Regionalnych Ośrodkach EFS.

Patronat medialny nad VI edycją konkursu objął serwis www.ngo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *