Konsultacje Programu Współpracy UMWD na 2018r.

W dniu 30.05.2017r. w Starostwie Powiatowym w Zgorzelcu odbyło się spotkanie konsultacyjnym „Programu Współpracy Samorządu Województwa Dolnośląskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na Dolnym Śląsku na 2018 r.

Spotkanie zostało zorganizowane przez  Wydział Komunikacji Społecznej i Współpracy z Mediami Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu przy współpracy z Dolnośląskim Punktem Konsultacyjno-Doradczym dla Organizacji Pozarządowych w Zgorzelcu.

W spotkaniu uczestniczyli  Pełnomocnicy do spraw Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi jednostek samorządowych powiatu zgorzeleckiego mieli okazję wymienić się doświadczeniami z pracownikami Wydziału do spraw Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Dyrektor Wydziału wraz z pracownikami przedstawiła projekt Programu oraz procedurę konsultacji.

Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w konsultacjach.

Więcej na stronie

http://www.umwd.dolnyslask.pl/spoleczenstwoobywatelskie/program-wspolpracy-z-ngo/sprawozdawczosckonsultacje/single-view/artykul/konsultacje-projektu-programu-wspolpracy-samorzadu-wojewodztwa-dolnoslaskiego-z-organizacja-1/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *