Ogólnopolska Giełda Projektów

Ogólnopolska Giełda Projektów. Nowe media ? nowe perspektywy dla animacji kultury odbędzie się w Warszawie w dniach 3-4 grudnia 2012 roku.

Głównym celem Giełdy jest umożliwienie wymiany doświadczeń animatorów kultury i lokalnych liderów na temat realizowanych projektów kulturalnych, aktywizujących społeczności lokalne w całej Polsce oraz dyskusja nad rolą nowych mediów w dotychczasowych działaniach animacyjnych.

Wśród tematów dyskusji, warsztatów oraz stolików tematycznych pojawią się takie zagadnienia jak: wykluczenie cyfrowe, prawa autorskie w projektach edukacyjnych, medialaby, nowe technologie w zarządzaniu organizacją, promocja regionu w internecie oraz edukacja medialna w projektach animacyjnych i etnograficznych.

Kluczowym punktem programu będzie prezentacja kilkudziesięciu dobrych praktyk z całej Polski rekomendowanych przez Narodowe Centrum Kultury w ramach projektu Platforma Kultury, Fundację Orange w ramach Akademii Orange oraz Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w ramach Dorocznej Nagrody FRDL.

Podsumowaniem Giełdy będzie publikacja, poświęcona tematom poruszanym podczas wydarzenia oraz opisy zaprezentowanych projektów.

Wstęp na Giełdę Projektów jest wolny po wcześniejszej rejestracji. Rejestracja trwa do 25.11.2012 r. Formularz znajduje się na stronie:

www.platformakultury.pl/kategorie/gielda-projektow-2012.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *