Projekt Werk.Stadt.Garten 2016

W imieniu organizatorów tegorocznego projektu Werk.Stadt.Garten 2016 rozpoczynającego się międzynarodowym workcampem między 1-10 lipca zapraszamy 16 młodych uczestników z Polski i Niemiec, którzy wspólnie z nami wybudują na terenie RABRYKI* bar i kuchnię na powietrzu. Wszystkie etapy naszej pracy – od planowania aż po samą budowę – będą nadzorowali eksperci. Ze strony organizacyjnej wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, teraz czekamy na zapisy uczestników.

Kiedy: 01.07.–10.07.2016

Miejsce: RABRYKA Görlitz

Krótki opis:
„Lato w mieście – na scenie rozkłada się pierwszy zespół, ognisko już płonie, a w ręku trzymamy zimne… zaraz, zaraz, coś tu nie gra! W RABRYCE przecież nie ma jeszcze baru, gdzie czekałyby na nas orzeźwiające napoje. A ser i kiełbaski na grilla można póki co przygotować tylko za pomocą czarodziejskich zaklęć.” Z Waszą pomocą chętnie jednak to zmienimy! Pomóżcie nam spełnić marzenia o wakacyjnym ogródku piwnym i o własnej kuchni na powietrzu. Podczas tych 10 dni chcemy Was zaprosić do wspólnego budowania, na wieczory przy ognisku, pływanie w jeziorze przy zachodzie słońca, atmosferyczne koncerty oraz wieczory kinowe. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia, które na długo zostaną w Waszych sercach. Wakacyjny ogródek piwny oraz kuchnia na świeżym powietrzu na terenie RABRYKA umożliwią wspólne wieczory i rozmowy do rana, podczas których na pewno nie zaschnie nam w ustach i nie zaburczy w brzuchach.

Liczba uczestników: 16

Kogo szukamy: Polacy* i Niemcy zainteresowani budowaniem i majsterkowaniem, którym niestraszne są brud i pył. Osoby, które mają ochotę poznać proces planowania i tworzenia konceptów budowlanych oraz chcące „wyżyć się“ kreatywnie.

Wiek uczestników: młode osoby w wieku od 16 do 26 lat

Koszt: 50€ (w tym nocleg oraz pełne wyżywienie)

Zapisy: https://podio.com/webforms/15867741/1065142

Deklaracja zgody rodziców: https://files.podio.com/225548437

Zapisy deadline: Szybko odpalajcie komputery i wysyłajcie zgłoszenia – zapisy przyjmujemy do 20. czerwca!

* w polsko-niemieckiej komunikacji podczas tych 10 dni pomoże nam nasza przemiła tłumaczka Ola

http://www.rabryka.eu/justlab/index.php/pl/werk.stadt.garten/built-up.html

YouTube Preview Image

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *