Punkt Informacji Prawnej i Obywatelskiej – zamknięcie projektu.

Szanowni Państwo,

informujemy, iż Powiatowy Punkt Informacji Prawnej i Obywatelskiej w Zgorzelcu, prowadzony w siedzibie naszego Stowarzyszenia przy ul. Warszawska 1/113 z dniem 30.09.2015r. zakończył swoją działalność.

W trakcie projektu Punkt przyjął i wsparł pomocą prawną oraz informacją obywatelską ponad 2000 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w trakcie naszej pracy.

Jednocześnie informujemy, że od 1.01.2016r. w Polsce zostanie uruchomiony w Polsce system bezpłatnej pomocy prawnej. W powiecie zgorzeleckim będą funkcjonowały cztery Punkty ? wszelkie zapytania w Starostwie Powiatowym.

Mieszkańcom naszego powiatu życzymy, aby ich wszystkie trudne sprawy znalazły pozytywne zakończenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *