Warsztaty tajczi – zaproszenie do udziału.

Stowarzyszenie Interclub Femina, już po raz drugi w tym roku, zaprasza do udziału w niecodziennych warsztatach z zakresu tajczi, jako jednej z form czikungu.

Czikung jako nieodłączny element Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jest jedną z metod holistycznej pracy z ciałem i umysłem, z których korzystają  mieszkańcy wielu krajów i którego efekty określane są jako widoczne. Skuteczność chińskich ćwiczeń w poprawie stanu zdrowia a także w leczeniu wielu chorób, potwierdzają liczne badania naukowe na całym świecie. Tajczi obecnie praktykowane jest głównie w celach poprawy sprawności i zdrowia; można je uznać za jedną z form czikungu.

Zajęcia poprowadzi Pani Elżbieta Kowalewska, anglistka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Przebywając w Chinach uzyskała dyplom ukończenia rocznego kursu tajczi na Pekińskim Uniwersytecie Sportowym. Posiada legitymację instruktora rekreacji ruchowej – fitness psychofizyczny, uzyskaną na AWF Katowice. Od wielu lat zajmuje się w Warszawie prowadzeniem warsztatów z zakresu czikungu i jednej z jego form – tajczi.

Warsztaty odbędą się w dniach 16-17 września w Miejskim Domu Kultury.

W dniu 16.09 w godzinach 16.00 – 20.00 , w dniu 17.09  godz.12.30 -16.30.

W trakcie warsztatów przewidziana przerwa kawowa.

Zgłoszenia przyjmowane są:
– mailowo na adres interclub.femina@interia.pl  do dnia 14.09.2016,
– telefonicznie pod nr 756412142 w dniach i godzinach dyżurowania stowarzyszenia tj. w poniedziałki od 9:00 do 15:00 we wtorki i środy od 16:00 do 18:00 do dnia 14.09.2016r.

Przy zgłoszeniu prosimy o podanie kontaktu telefonicznego i/lub mailowego.

Warsztaty będą przeprowadzone w ramach zadania „Ćwiczymy po chińsku, czyli Tajczi Rodziny Yang” w formie wspierania realizacji zadania publicznego przez Burmistrza Miasta Zgorzelec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *