Warsztaty z animacji językowej w Görlitz

Pewnie nie raz każdy z nas znalazł się w sytuacji kiedy bariera językowa uniemożliwiła nawiązanie kontaktu, a nawet współpracę z partnerem z Niemiec. Najwyższy czas to zmienić!

Stowarzyszenie Meetingpoint Music Messiaen wraz z Second Attempt e.V. oraz Interclub Femina zapraszają 21 listopada na polsko-niemieckie warsztaty z animacji językowej. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do nauczycieli, animatorów oraz organizatorów polsko-niemieckich spotkań dzieci i młodzieży. W całodziennym programie zostały przewidziane zarówno ćwiczenia, które pozwolą nam się oswoić z językiem sąsiadów, jak i te, które ułatwią nam komunikację z zagranicznym partnerem. Warsztaty zostaną przeprowadzone przez dwóch doświadczonych referentów Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Wydarzenie odbędzie się 21 listopada w Görlitz. Wspólne zajęcia rozpoczną się od 9:30 i potrwają do 16:00. Wyżywienie oraz potrzebne materiały zostaną zapewnione przez organizatorów. Opłata za udział wynosi 5 EURO bądź 20 PLN. Na wydarzenie można się zapisać korzystając z formularza on-line dostępnego pod adresem: http://wiki.dpjw.org/webform/de/node/83.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy (meetingpoint.caban@gmail.com) bądź telefoniczny (+49 3581 661 269). Więcej informacji o samych warsztatach można znaleźć na stronie PNWM.

Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *