Wolontariusze na workcamp fokus Festival

Stowarzyszenie Second Attempt zaprasza wszystkich chętnych do udziału w pierwszym niemiecko-polskim workcampie organizowanym w ramach fokus Festival w dniach 28.08-02.09.2012. na terenie Starej Rzeźni przy Cottbuser Strasse 21 w Goerlitz.

Fokus-teamowi i ich wspaniałym pomocnikom w zeszłych latach zawsze brakowało czasu, aby kreatywnie zmieniać wygląd Starej Rzeźni, ponieważ przygotowania festiwalu i uporządkowanie terenu zajmowały dużo czasu. To ma się zmienić w tym roku! Ze wsparciem Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieżowej (www.dpjw.org) mamy wystarczająco wysoki budżet, aby zaoferować Wam bezpłatne warsztaty z kreatywnymi wykładowcami, fantastycznymi materiałami oraz wyżywieniem i noclegiem. Dlatego zapraszamy Was wszystkich do uczestnictwa w workcampie pod kierownictwem grupy z WerkStadtLaden z Drezna (www.werkstadtladen.de) z następującymi punktami programu:

>> fokusOgród: pielęgnacja flory na terenie
>> zbieranie materiałów potrzebnych do warsztatów upcycling w terenie ze wspaniałym akompaniamentem muzycznym
>> namiot z herbatą, przekąskami i napojami
>> graffiti z mchu: przygotowanie 1000 litrów i spryskanie w terenie
>> upcycling: dla innych to są odpady, dla nas najlepsze materiały budowlane

Dla uczestników workcampu warsztaty, noclegi, wyżywienie (śniadanie i jeden ciepły posiłek dziennie) są bezpłatne!
Jeśli nie będzie mieli czasu, by brać udział w workcampie przez cały tydzień, możecie przyjść choćby na jeden dzień – obecność i pomoc zawsze będą mile widziane.

Dalsze materiały, zdjęcia do ściągnięcia i link do oficjalnego teaser’a znajdziecie w zakładce prasa na naszej stronie internetowej: http://www.fokusfestival.eu/?page_id=33&lang=PL.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie wziąć udział, to napiszcie maila z waszym imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres mailowy: maggy@fokusfestival.eu

Więcej informacji znajduje się na stronie www.fokusfestival.eu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *