Wybory dla każdego!

Szanowni Państwo!

Stowarzyszenie Interclub Femina i Lokalny Inkubator NGO w Zgorzelcu podjęły się przeprowadzenia zadania ?Wybory dla każdego? w ramach akcji Masz Głos ? Masz Wybór organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego (vide: http://www.maszglos.pl/personal/groups/wybory-dla-kazdego-2014 ).

W ramach prowadzonego zadania zostanie sprawdzony stopień przygotowania Gminy Miejskiej Zgorzelec do odbywających się w tym roku wyborów, zarówno tych do Parlamentu Europejskiego, jak i samorządowych. Zostaną zebrane informacje z prasy, strony internetowej Urzędu Miasta Zgorzelec, tablic ogłoszeniowych prezentujące stopień informacji publicznej o wyborach. Po wykonanym zadaniu zostanie sporządzony raport, który zostanie opublikowany na stronie internetowej stowarzyszenia Interclub Femina oraz rekomendacje, które przekażemy do Urzędu Miasta Zgorzelec.

Zapraszamy zainteresowanych naszymi działaniami do współpracy! Pierwsze spotkanie odbędzie 14 maja w biurze stowarzyszenia Interclub Femina przy ul. Warszawskiej 1/113 o godz. 17:00.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zespół Stowarzyszenia Interclub Femina i Lokalnego Inkubatora NGO w Zgorzelcu

Kontakt:
Stowarzyszenie Interclub Femina
Lokalny Inkubator NGO w Zgorzelcu
tel. 75 641 21 42
E-mail: inkubatorngo.zgorzelec@gmail.com
WWW: interclubfemina.pl
ul. Warszawska 1/113
59-900 Zgorzelec

Plik do pobrania: Wybory dla każdego – Interclub Femina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *