?Zakładanie organizacji pozarządowej? ? bezpłatny warsztat w Jeleniej Górze

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne praktyczne warsztaty zakładania i prowadzenia organizacji pozarządowych (stowarzyszeń oraz fundacji). Na warsztacie dowiecie się nie tylko Jak? ale i W jakim celu?

Powiemy, co daje wspólne działanie pod szyldem organizacji pozarządowej, z jakich przywilejów możecie skorzystać, kiedy warto sformalizować swoją działalność oraz jak to zrobić. Podpowiemy, na co zwracać uwagę przy konstruowaniu statutu przyszłej organizacji oraz jak ją zarejestrować.

Warsztat ?Zakładanie organizacji pozarządowej? odbędzie się 31 stycznia 2013 r. w siedzibie organizatora Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, w Jeleniej Górze przy ulicy Bankowej 36.

Jeśli chcecie Państwo wziąć udział w bezpłatnym warsztacie, prosimy o wypełnienie załączonej karty zgłoszeniowej i przesłanie jej na adres mailowy: dominika.chylinska@rcwip.pl do 28.01.2013 r. do godz. 16.00.

Do udziału w bezpłatnym warsztacie zapraszamy osoby indywidualne oraz grupy inicjatywne z terenu następujących powiatów:

lubański, zgorzelecki, bolesławiecki, kamiennogórski, jeleniogórski, m. Jelenia Góra.

Decyduje kolejność zgłoszeń!

?Jeleniogórskie Centrum Przedsiębiorczości Społecznej? ? projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ankieta_zgloszeniowa-31.01.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *