Zapraszamy do udziału w niecodziennych warsztatach z zakresu tajczi.

Zapraszamy do udziału w niecodziennych warsztatach z zakresu tajczi, jako jednej z form czikungu.

Czikung jako nieodłączny element Tradycyjnej Medycyny Chińskiej jest jedną z metod holistycznej pracy z ciałem i umysłem, z których korzystają  mieszkańcy wielu krajów i którego efekty określane są jako widoczne. Skuteczność chińskich ćwiczeń w poprawie stanu zdrowia a także w leczeniu wielu chorób, potwierdzają liczne badania naukowe na całym świecie. Tajczi obecnie praktykowane jest głównie w celach poprawy sprawności i zdrowia; można je uznać za jedną z form czikungu.

Zajęcia poprowadzi Pani Elżbieta Kowalewska, anglistka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Przebywając w Chinach uzyskała dyplom ukończenia rocznego kursu tajczi na Pekińskim Uniwersytecie Sportowym. Posiada legitymację instruktora rekreacji ruchowej – fitness psychofizyczny, uzyskaną na AWF Katowice. Od wielu lat zajmuje się w Warszawie prowadzeniem warsztatów z zakresu czikungu i jednej z jego form – tajczi.

Warsztaty odbędą się w dniach 14 czerwca w godzinach od 16.00-20.00 w sali gimnastycznej Liceum im. Śniadeckich przy ul. Partyzantów 4 w Zgorzelcu oraz 15 czerwca w godzinach 16:00-20:00 w sali gimnastycznej SP nr 5 przy ul. Prusa 17 w Zgorzelcu.

W trakcie warsztatów przewidziana przerwa kawowa.

Zgłoszenia przyjmujemy:
– osobiście w dniu 1.06 w siedzibie Stowarzyszenia Zgorzelec, Warszawska 1/113 w godz. 13.00-18.00;
– mailowo na adres interclub.femina@interia.pl z zaznaczeniem dnia warsztatów do dnia 7.06.2016,
– telefonicznie nr 609132953 do dnia 7.06.2016r.

Zachęcamy do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.

Formularz zgłoszeniowy:
zgłoszenie na warsztaty tai-chigmail

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *