Zaproszenie na malowniczą wycieczkę

Mamy przyjemność wspólnie z organizacjami partnerskimi  zaprosić Państwa na kolejną wycieczkę. Tym razem  wyjazd adresowany jest do tych z Państwa, którzy mają ochotę na przejażdżkę dorożką przez leśny krajobraz okolic Pieńska w dniu  27.08.2016 (sobota).

Jesteście Państwo gotowi na wyprawę w oryginalnej dorożce, o mocy tylko 1 PS poprzez romantyczne lasy z pejzażami małych jeziorek? Poprzez naturalnie pozostawioną faunę z domostwem bobrów jak i miejsca produkcji węgla drzewnego? Posilając się w drodze barwną mieszanką regionalnej kuchni łącznie z napojami odświeżającymi? Czy było by to mile widzianym zakończeniem sezonu urlopowego dla Państwa?

W pojeździe zadaszonym obok dorożkarza jak i akordeonisty znajduje się dodatkowo dziesięć wolnych miejsc. Wyruszamy w Dłużynie Dolnej, miejscowości oddalonej 5 km na północ od Miasta Pieńsk, zaś pomiędzy Dłużyną Dolną a Goerlitz dzieli nas tylko 19 kilometrów. Proponujemy możliwość dojazdu za pomocą prywatnych samochodów z możliwością skorzystania z naszych prywatnych pojazdów (2 auta) przy wystarczającej liczbie kierowców. Parking w Dłużynie znajduje się w miejscu strzeżonym.

Cena wycieczki dla jednego uczestnika wynosi:

17,50 €/ 75,00 zł dla dorosłych; 10,00 €/ 43,00 zł dla dzieci

W proponowanej cenie zawarte są: koszta dorożki z dorożkarzem, oprawa muzyczna (akordeonista), posiłki kuchni regionalnej jak i napoje.

Prosimy o Państwa zgłoszenie do dnia 22.08.2016 roku na stronie guesa-ev@web.de lub telefoniczne na numer telefonu 0049-(0)3581 72 49 778.

Dla naszych Gości z Polski prosimy o kontakt z Panem Bartoszem Koniecznym: b.konieczny@zgorzelec.com

Przejazd oryginalną dorożką przez krajobraz leśny okolic Pieńska w dniu 27.08.2016r.

Spotkanie w Görlitz o godzinie 10.45 przy moście im.Jana Pawła II na przeciwko Stadthalle, przed budynkiem siedziby Policji i Urzędu Celnego.
Odjazd z Görlitz o godzinie  10.45 przez Zgorzelec,w kierunku Żarskiej Wieś, dalej do wsi Dłużyna Dolna.
Odjazd o godzinie  11.30 dorożką w Dłużynie Dolnej.
Przyjazd o godzinie 17.00 powrót do Dłużyny Dolnej.
17.15 powrót do Zgorzelca/Goerlitz.
Przyjazd  o godzinie 18.00 Goerlitz/Zgorzelec.

Mogą nastąpić małe zmiany w czasie podróży, spowodowane warunkami na drodze.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *